Od odhalenia prvých záberov z chystaného sci-fi Ad Astra ubehol iba jeden týždeň a štúdiá 20th Century Fox a Disney nám už posúvajú ďalšie. Namiesto ďalšieho plnohodnotného traileru si však teraz môžeme vychutnať nový televízny spot. Ten je dlhý približne jednu minútu a okrem už doposiaľ videných momentov ponúka aj niekoľko úplne čerstvých. 

 

 

 

Čo sa samotného príbehu týka, ten sa zameria na odvážneho vesmírneho inžiniera Roya McBridea (Brad Pitt), ktorý sa vydá na misiu s neistým koncom. Jeho otec, ktorého vo filme stvárňuje Tommy Lee Jones, sa totiž pred približne dvadsiatimi rokmi stratil na planéte Neptún. Roy sa však pri pátraní po otcovi dostane k odhaleniu nebezpečenstva ohrozujúceho život na našej planéte.

 

Za réžiou snímky stojí James Gray (The Lost City of Z), o scenár sa postarali Gray & Ethan Grossovci (Fringe), no a okrem vyššie spomínaných hercov sa objaví tiež Ruth Negga, Liv Tyler či Donald Sutherland. Americká premiéra je naplánovaná na 20. septembra (září) 2019, no veríme, že bude čoskoro oznámená aj tá slovenská.

Ohodnoť článok
4
Zdroj: comingsoon.net