Najväčší ošiaľ z filmu Avengers: Endgame máme za sebou. Všetci už dnes vedia, že Robert Downey Jr. ako milovaný Iron Man skončil, ale jeho odkaz žije aj naďalej. Ak nie na filmových plátnach, minimálne v hlave známeho ničiteľa mýtov Adama Savagea, ktorý spojil sily s portálom CNET.

 

Aj keď Adam program Mythbusters už niekoľko rokov nenatáča, momentálne sa pripravuje na uvedenie svojej novej relácie Savage Builds v televízii Science Channel.

 

 

Spojil preto sily s ľuďmi, ktorí majú v malíčku najmodernejšie technológie v oblasti 3D tlače, a skombinoval toto snaženie s expertmi zo spoločnosti Gravity vyrábajúcej jetpacky. Vďaka 3D tlači sa Savageovi podarilo skonštruovať čo najľahší oblek Iron Mana a Gravity na čele s Richardom Browningom zase dodalo trysky schopné človeka v obleku zdvihnúť do vzduchu.

 

Výroba obleku legendárneho superhrdinu Iron Mana samozrejme patrí medzi propagačnú kampaň novej relácie Savage Builds, ale keď takto bude známy moderátor pokračovať aj naďalej, o divácky záujem sa nebude musieť báť.

Ohodnoť článok
36
Foto: Pixabay