CEO Paramountu Jim Gianopulos na momentálne prebiehajúcom CineEurope prehlásil, že chystajú nový diel Paranormal Activity. A keďže ide o horor, je jasné, že sa oň postará Jason Blum. Ide o šéfa Blumhouse Productions, stále len 19-ročnej spoločnosti, ktorá sa zameriava na produkovanie hororových počinov.

 

Robia tak za nízke rozpočty s cieľom dať tvorcom kreatívnu kontrolu nad ich filmami. Častokrát im to vychádza tak, že sa jednak podarí film a jednak aj slušne zarobí. Aby si mal prehľad o tom, o aké počiny sa už postarali, klikaj sem. Ide o otcov Paranormal Activity, Sinister, Insidious, The Purge, Ouija, Happy Death Day a skamarátili sa aj so Shyamalanom či Jordanom Peelom. Zastrešia aj remake Neviditeľného muža, reboot Halloweenu, Spawna a množstvo ďalšieho. 

Jednotku Parranormal Activity natočili za 15 tisíc dolárov a z kín po celom svete si odniesli takmer 200 miliónov dolárov. Nikto sa teda nečudoval, že prišlo 5 ďalších dielov. Nie je známe, kedy sa nového dielu dočkáme, ale skôr ako budúci rok to nebude. 

 

Ohodnoť článok
2
Zdroj: comingsoon.net