Pred mesiacom sme ti priniesli špekuláciu ohľadom účasti Keanu Reevesa v MCU. Podľa nej si mal v Eternals zahrať Druiga, geniálneho vodcu, schopného v boji na blízko. Dokáže strieľať akési energetické výboje a samozrejme už klasicky oplýva nadľudskou silou, rýchlosťou, výdržou a podobne. Ide o brata Ikarisa, pričom toho si údajne zahrá Richard Madden. Charlie Hunnam mal mať vo filme údajne len cameo.

 

Je možné, že Keanu s Marvelom rokuje aj o tejto úlohe. Nakoniec, sám Kevin Feige potvrdil, že sú s Reevesom v pravidelnom kontakte. Podľa jeho vlastných slov mu volajú skoro ohľadom každého ich filmu. Zdá sa, že ide o Feigiho vysnenú spoluprácu. Na planéte momentálne asi neexistuje človek, ktorý by herca nechcel vidieť v nejakej marvelovke. Feige nechce nič potvrdiť a tvrdí, že momentálne je všetko vo hviezdach.

 

Stále hľadajú vhodný spôsob, ako hollywoodsku hviezdu do MCU začleniť. Povráva sa, že sa mal predstaviť ako Yon-Rog v Captain Marvel. Kvôli preplnenému kalendáru však musel odmietnuť a nahradil ho tak Jude Law. 

 


Potvrdzuje sa tak, že rok 2019 je skutočne rokom Keanu Reevesa. Okrem všetkých tých milých gest a správ o jeho galantnom a sympatickom správaní na verejnosti tu máme aj fakt, že John Wick 3 je najzárobkovejším (a celkom možno najlepším) dielom série, pričom sa už chystá aj štvorka.

 

Hovorí sa aj o jeho cameu pre netflixácky rom-com Always Be My Maybe a potom je tu aj Toy Story 4. Diváci mimo USA a anglicky hovoriace krajiny si ho síce v role kaskadéra Dukea Cabooma neužijú, za morom sa však hovorí o jeho úžasnom výkone. Aj preto sme len pred pár dňami dali dokopy 10 dôvodov, prečo tohto herca tak veľmi milujeme.

PS: Kevin Feige zároveň potvrdil, že Deadpoola v Spider-Man 3 určite neuvidíme.

 

Ohodnoť článok
11
Foto: Lionsgate