Už nejakú dobu vieme, že ďalšie série z antológie The Terror nebudú zasadené do toho istého obdobia, ako tá prvá (našu recenziu nájdeš tu). A ako nám potvrdili aj doposiaľ zverejnené informácie či obrázky, v druhej sérii s názvom The Terror: Infamy vystriedame polárnu výpravu za Južnú Kaliforniu počas druhej svetovej vojny.

 

 

Príbeh sa bude tentokrát sústrediť na sériu bizarných úmrtí, ktoré prenasledujú japonsko-americkú komunitu v internačných táboroch, kde bolo držaných mnoho zajatcov. Navyše, televízna stanica AMC už zverejnila aj prvý trailer, plný nadprirodzených a duchárskych elementov. Opäť nás teda čakajú udalosti vychádzajúce zo skutočnosti, ktoré budú okorenené hororovými prvkami. Koniec koncov, presvedč sa sám.

 

 

Novým showrunnerom sa stal Alexander Woo (True Blood) a čo sa týka hereckého obsadenia, ukáže sa napríklad Derek Mio, Kiki Sukezane, Cristina Rodlo, Shingo Usami, Naoko Mori, Miki Ishikawa či George Takei. The Terror: Infamy bude pozostávať z 10 epizód a premiéra tej prvej je naplánovaná na 12. augusta (srpen) 2019.

Ohodnoť článok
0
Zdroj: comingsoon.net