Ak si považoval 23-ročného Toma Hollanda za svojho osobného hrdinu, po prečítaní nasledujúcich riadkov ho budeš obdivovať opäť o niečo viac. Independent nedávno informoval o nepríjemnej situácii, ktorá sa prihodila mladej hercovej fanúšičke pred štúdiom v New Yorku.

 

Tá na konci zátarasy čakala na príchod slávneho predstaviteľa Spider-Mana, no dav mužov snažiacich sa dostať úplne dopredu ju pritlačil k barikáde. Práve v tej chvíli sa mal za dievča postaviť samotný Holland.

 

 

Pokiaľ budete na to dievča ďalej tlačiť, zhodím všetky vaše sr*čky na zem!“ prehlásil k davu mužov rozhnevaný Tom Holland. „Som hlúpa, ani som si nestihla spraviť fotografiu... ale upokojil ma, pretože som bola otrasená a všetko to spravil kvôli mne, takže som šťastná,“ vyjadrila sa na svojom Twitteri fanúšička, ktorá si z nepríjemného zážitku predsa len odniesla potešujúcu spomienku.

 

Novú marvelovku Spider-Man: Far from Home s Tomom Hollandom v slovenských kinách budeš môcť vidieť už 3. júla (červenec) 2019. Zahraničná kritika bola mimochodom k snímke pomerne priaznivá a spokojnosť s filmom vyjadril aj náš kolega z redakcie, ktorého recenziu na Filmkulte publikujeme v deň premiéry, a teda 3. júla 2019.

 

A nakoniec predmety nedočkavých fanúšikov skutočne skončili na zemi

Ohodnoť článok
9
Zdroj: independent.co.uk
Foto: Marvel Cinematic Universe