Snímku z univerza Breaking Bad sme si naposledy spomenuli začiatkom tohto roku. V danom článku sme vychádzali z informácie portálu RTF, podľa ktorej by sa mal v 2-hodinovom Breaking Bad filme objaviť sám veľký Heisengberg (Bryan Cranston) a Jesse Pinkman (Aaron Paul).

 

Danú informáciu však doposiaľ žiaden overený zdroj nepotvrdil ani nevyvrátil. To by sa ale mohlo už čoskoro zmeniť. Aaron Paul aj Bryan Cranston totiž nedávno využili svoj Twitter k tomu, aby nám naznačili, že „niečo“ prichádza. Ich príspevky dodatočne komentoval scenárista Breaking Bad a showrunner spin-offu Better Call Saul Peter Gould so slovami, že sa už teší.

 

 

Z ich príspevkov si môžeme odvodiť iba jedno – pre fanúšikov Breaking Bad sa chystá čosi veľké. Dozvieme sa bližšie informácie o príbehu? Potvrdia nám tvorcovia dátum premiéry či hlavných hercov? No, to azda zistíme už čoskoro.

 

S obsahovým odkazom na útek uneseného muža sa však dlhodobo predpokladá, že snímka nadviaže na záver seriálu, a tým pádom bude vo filme vystupovať minimálne Aaron Paul a jeho postava Jesseho Pinkmana. Pre viac informácií klikaj sem.

 

 

 

Ohodnoť článok
5
Zdroj: indiewire.com
Foto: AMC