Eve Fletcher (Kathryn Hahn) je single mamičkou a jej syn (Jackson White) sa sťahuje na internát. Pani Fletcherová preto uvažuje, čo bude robiť s toľkým voľným časom a prázdnym domom. O čosi neskôr sa v nej začnú prebúdzať sexuálne fantázie, v ktorých nefigurujú len muži, ale taktiež ženy.

 

Kým sa hlavná hrdinka vracia k takmer zabudnutej sexuálnej náruživosti, jej syn začína život vášnivých vzťahov, výšok i pádov, ešte len pomaly preskúmavať. Komediálna dráma Mrs. Fletcher vychádza z predlohy bestselleru Toma Perotta a poukáže na dve odlišné generácie a ich vnímanie intímneho sveta, na ktorý vplýva porno i sociálne médiá.

 

 

Seriál ďalej predstaví hercov, ako Casey Wilson (Happy Endings), Owen Teague (Bloodline), Jen Richards (Nashville), Domenick Lombardozzi, Katie Kershaw, Cameron Boyce (Descendants) či Jasmine Cephas Jones (Hamilton). Premiéra prvej časti je plánovaná na jeseň roku 2019.

 

Mrs. Fletcher nie je jediným projektom HBO z poslednej doby, ktorý sa nebojí púšťať do pomerne kontroverzných oblastí. Jedným z príkladov takejto úspešnej novinky je aj seriál Euphoria

 

Dojmy z prvých častí za našu redakciu zhrnul v článku kolega a Euphoriu výstižne označil za „sondu do tínedžerského sveta plného nebezpečného sexu, drog a prvých lások“. Pokiaľ ťa podobná téma láka a dal by si šancu aj o niečo dramatickejšej verzii Sex Education (Netflix), určite neváhaj.

Ohodnoť článok
0
Zdroj: imdb.com, comingsoon.net