La Casa de Papel (Money Heist) je skvelým španielskym seriálom od Netflixu, ktorý sa štruktúrou tak trochu podobá na Prison Break. 8 lúpežníkov sa pod vedením geniálneho Profesora dostane do mincovne, odkiaľ si chcú odniesť obrovské množstvo peňazí. A ak si prvé dve série ešte nevidel, ďalej radšej nečítaj a skoč rovno na našu mini recenziu. Tá ťa presvedčí, že tomuto seriálu musíš dať šancu. Ja som tak po kolegovom tipe urobil a vôbec neľutujem, práve naopak.

 

No a tí, ktorí už doterajšie časti videli, vedia, že Profesorov plán sa podaril. Síce s nečakanými problémami, obeťami a menším množstvom peňazí, no podaril. 3. séria sa tak mohla uberať rôznymi smermi. A ako nám ukazuje trailer, skutočne sa napĺňa štruktúra Prison Break. Ria totiž chytia, Tokyo (nešťastne ostrihaná na chlapca) vyhľadá Profesora, a ten sa rozhodne svojho brata v zbrani zachrániť. Zoznámime sa teda aj s novými postavami, pričom sa vracajú všetci účastníci predošlého heistu.

To si však vyžiada ešte geniálnejší plán. Ten zahŕňa aj nejedno prekvapenie, a preto bude možno lepšie, ak si trailer ani nepozrieš a necháš sa naplno prekvapiť. My ti už len môžeme prezradiť, že sa vráti aj Berlin (pravdepodobne vo flashbackoch) a že sa 3. série tejto geniality a jej 8 častí dočkáme na Netflixe už 19. júla. 

 

Ohodnoť článok
2