Máme tu ďalší prehľad noviniek zo sveta filmu a seriálu. Aj dnes sa v našej pravidelnej rubrike Raňajky s Filmkultom dozvieš všetky podstatné informácie z posledných dní.

 

Film o Jesusovi z kultovky The Big Lebowski dorazí do kín budúci rok

 

Spin-off komédie The Big Lebowski, ktorý napísal a natočil John Turturro (vo filme od Coenovcov si zahral postavu Jesusa Quintanu), bol oficiálne pomenovaný ako The Jesus Rolls. Turturro navyše prezradil, že premiéry by sme sa mali dočkať niekedy začiatkom budúceho roka. Príbeh sa bude točiť okolo Jesusa a okrem Turturra si zahrá aj Bobby Cannavale, Audrey Tautou, Jon Hamm či Susan Sarandon.

 

Raňajky

 

V Rýchlo a zbesilo 9 sa objaví aj Cipher a Deckardova matka

 

Vin Diesel potvrdil, že si vo Fast & Furious 9 zahrajú aj Charlize Theron a Helen Mirren, ktoré si zopakujú úlohy Cipher, resp. Magdalene Shaw. Potvrdil to vo videu z natáčania filmu a zároveň sľúbil príchod ďalších prekvapení. Za réžiou stojí Justin Lin (Star Trek Beyond, Fast & Furious 3, 4, 5 a 6) a film dorazí do našich kín 21. mája (květen) 2020.

 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Week 3! The world’s saga... it’s CENA not SENNA Vin. Haha. All love, always. #Fast92020 #Fatherhood #GratefulVin #PaMiGente

Príspevok, ktorý zdieľa Vin Diesel (@vindiesel),

 

Na čo všetko odkazovala 3. séria Stranger Things?

 

V poradí tretia séria Stranger Things je už za nami (naša recenzia tu), no a ako to už pri tomto projekte býva, opäť sa v ňom nachádzalo množstvo odkazov na viac či menej známe diela osemdesiatych rokov. Viac sa už ale dozvieš v nižšie priloženom videu.

 

 

V novom Saw si zahrá napríklad aj Samuel L. Jackson

 

Nadchádzajúci film z hororovej série Saw sa momentálne natáča a my už poznáme aj štvoricu ústredných postáv. Chris Rock a Max Minghella si zahrajú policajných partnerov, Marison Nichols ich šéfku a Samuel L. Jackson otca Rockovej postavy. Režíruje Darren Lynn Bousman (Saw 2, 3, 4) a premiéra je momentálne naplánovaná na 23. októbra (říjen) 2020.

 

Raňajky

Ohodnoť článok
3
Zdroj: screenrant.com, screenrant.com, screenrant.com, screenrant.com