Pripravovaný heist thriller Red Notice, v ktorom sa okrem svalovca Dwaynea Johnsona ukáže aj kráska Gal Gadot, mal pôvodne vzniknúť pod hlavičkou štúdia Universal Pictures. Teraz je však všetko inak, pretože projekt si podľa najnovších informácií uchmatol gigant Netflix. Ako totiž informuje magazín Deadline, pri predstavovaní scenára bolo vraj zo zástupcov štúdia cítiť akési váhanie, pričom vďaka klauzule v pôvodnej dohode mohli do hry vstúpiť ďalší hráči.

 

A tak snímka Red Notice nakoniec skončila v rukách Netflixu. Čo sa samotného príbehu týka, vieme iba toľko, že sa bude odohrávať vo viacerých krajinách a zameria sa na prenasledovanie najhľadanejšieho zlodeja umenia na svete. Navyše, Dwayne Johnson vo svojom vyhlásení potvrdil aj účasť obľúbenca Ryana Reynoldsa, takže sa nám tu začína rysovať lákavo obsadená záležitosť.

 

Za réžiou aj scenárom stojí Rawson Marshall Thurber (Dodgeball: A True Underdog Story, We're the Millers, Skyscraper) a štart natáčania je momentálne naplánovaný na január (leden) 2020. Dátum premiéry je zatiaľ neznámy, no máme sa vraj tešiť na veľkolepú a dobrodružnú akčnú pecku.

 

RED NOTICE

Ohodnoť článok
2
Zdroj: joblo.com