Tretia séria Stranger Things je už v tejto chvíli za nami, no a podľa reakcií väčšiny kritikov a divákov môžeme skonštatovať, že sa naozaj podarila. Aj keď bez nejakých tých výhrad sa to nezaobišlo ani tentokrát. A pokiaľ si zaregistroval aj našu recenziu, tak už určite vieš, že jedným z nedostatkov bol podľa nás aj Jim Hopper (David Harbour), ktorého charakter sa oproti predošlým sériám značne zmenil.

 

 

Na túto skutočnosť tak trochu poukázala aj hviezda seriálu Westworld Evan Rachel Wood, ktorá sa vo svojich príspevkoch na Twitteri vyjadrila, že ženy by rozhodne nemali randiť s takým chlapom, akým je práve Hopper zo Stranger Things. „Extrémna žiarlivosť a zlosť nie sú lichotivé ani sexy,“ varovala herečka svojich fanúšikov.

 

Tí ju samozrejme upozornili, že ide len o seriál a jej reakcia je prehnaná, Evan Rachel Wood však mala odpoveď aj na toto. „Uvedomujem si, že ide len o seriál a že je zasadený do 80. rokov, no podobné správanie bolo neakceptovateľné už vtedy. A presne tam tým mierim. Ide iba o seriál a toto je len mierna pripomienka, aby sa to nestalo aj v reálnom živote,“ dodala herečka.

 

Následne sa ešte k Hoperovmu správaniu vyjadrila, že by určite nemala záujem o niekoho, kto kontroluje každého chlapa, s ktorým za žena pustí do reči. Správanie tejto postavy v tretej sérii dozaista prekvapilo mnohých, či ale reakcia Evan Rachel Wood nie je trochu prehnaná, to už necháme na teba.

 

Ohodnoť článok
2
Zdroj: indiewire.com