Nadšenci The Walking Dead po potvrdení, že sa štáb populárneho seriálu objaví na Comic-Cone v San Diegu, verili, že budú poctení upútavkou k 10. sérii tejto zombie telenovely. A to sa im aj potvrdilo. Prepáč nám slovné spojenie „zombie telenovela“, no seriál je už neskutočne naťahovaný, pričom posledné série bohužiaľ značne upadli na kvalite, čo sa odrazilo aj na číslach sledovanosti.

 

 

So seriálom to teda doposiaľ vydržali predovšetkým skalní fanúšikovia, ktorých iste potešila informácia, že odvážny Rick Grimes nie je po smrti. I keď ho už v seriáli neuvidíme, môžeme sa predbežne tešiť na filmové verzie zo sveta The Walking Dead, kde si Rick strihne rolu hlavného hrdinu. K pripravovanej snímke už máme dokonca aj prvý krátky teaser.

 

 

Zvyšok partie však zostáva aj naďalej. Tvorcovia hlavného zombie seriálu stanice AMC však boli k divákom poriadne štedrí, keďže debutová ukážka z 10. série The Walking Dead má bohatú, takmer štvorminútovú stopáž. A zdá sa, že sa do boja tentokrát zapletie každá jedna postava. Otec Gabriel (Seth Gilliam) napríklad zhromažďuje vojakov, medzi ktorými je aj Aaron (Ross Marquand) či prepustený Negan (Jeffrey Dean Morgan). Svoj moment na bojisku si ale užije aj mladá Judith (Cailey Fleming).

 

 

Samozrejme, o slovo sa prihlásia aj Whisperers. Navyše, herečka Danai Gurira, ktorá v seriáli stvárňuje Michonne, počas panelu na Comic-Cone potvrdila, že 10. séria The Walking Dead bude jej poslednou. Premiéry sa dočkáme 6. októbra (říjen) 2019. Okrem toho je tu však aj seriál Fear the Walking Dead, ktorého piata séria sa po prestávke opäť pripomenula, a to neprekvapivo ukážkou z druhej polovice. Na televízne obrazovky sa vráti 12. augusta (srpen) 2019. Zároveň bola potvrdená aj séria s poradovým číslom šesť.

 

Dodatočné informácie o pokračovaní boli doplnené 22. júla 2019.

 

Ohodnoť článok
10
Zdroj: collider.com, collider.com, comicbookmovie.com, comingsoon.net