Linda (Petra Hřebíčková) a Pavla (Denisa Nesvačilová) hrávajú spoločne volejbal, ale ich vzťah začne škrípať v momente, keď sa na ihrisku objaví nový správca Jíra (Jiří Langmajer). Ten si napriek svojmu vyššiemu veku rád užíva s dievčatami a nemá sa problém stýkať ani s viacerými naraz.

 

Okrem menovaných postáv bude v komédii Cez prsty vystupovať aj Vojta Dyk, ktorý stvárni partnera mladšej z volejbalistiek – Pavly. Tá okrem športovej kariéry uvažuje nad tým, že by bol najvyšší čas, aby otehotnela.

 

 

Cez prsty sa zjavne nebude veľmi odlišovať od radových českých komédií s letnou tématikou, a teda od nej nečakáme žiadne zázraky. Na druhej strane nemôžeme vylúčiť, že minimálne svojho cieľového diváka kvalitne pobaví. V zápletke nebude treba hľadať vôbec nič zložité, a tak nezostáva nič iné, než sa sústrediť na predostretú, jednoduchú zábavu.

 

V snímke si ďalej zahrá Jakub Prachař, Zdena Hadrbolcová, Radka Pavlovčinová, Kristína Greppelová, Marek Taclík či Leoš Noha. Režisér Preš prsty Petr Kolečko sa v minulosti zo scenáristického hľadiska postaral o životopisnú drámu Masaryk či mimoriadne chválený seriál MOST! Česká i slovenská premiéra je stanovená na 29. augusta (srpen) 2019.

 

Ohodnoť článok
1
Zdroj: csfd.cz