Aj dnes sa hlásime s našou pravidelnou rubrikou Raňajky s Filmkultom, ktorá ťa znova oboznámi s tými najzaujímavejšími novinkami zo sveta filmu a seriálu.

 

Ghostbusters 2020 sa už natáča

 

Natáčanie snímky Ghostbusters 2020 je už momentálne v plnom prúde a režisér Jason Reitman zverejnil prvú fotku. Na nej sa okrem samotného Reitmana a hercov, ako Carrie Coon, Mckenna Grace a Finn Wolfhard nachádza aj režisér pôvodného filmu Ivan Reitman. Premiéra snímky je u nás naplánovaná na 9. júla (červenec) 2020.

 

 

Do natáčania Predátora výrazne zasiahlo štúdio aj producenti

 

Spoluscenárista nového Predátora Fred Dekker sa rozpovedal o zásahoch štúdia do finálnej verzie filmu. Dekker spomenul scénu, kedy sa vojaci presúvajú z bodu A do bodu B a narazia na dvojicu dobrých Predátorov. Od nich sme sa mali dozvedieť, že ich planéta zomiera, a preto sa pokúsili prisťahovať na Zem. Potom sa však rozhodlo, že sa príbehovo vzďaľujú od toho, čo ľudia očakávajú, takže nastali zmeny. Štúdio a producenti podľa Dekkera zamietli viacero super nápadov, ako napríklad cameo Arnolda Schwarzeneggera.

 

Raňajky

 

Vo Far From Home sme mali vidieť aj Donalda Glovera

 

Scenáristi komiksovky Spider-Man: Far from Home Chris McKenna a Erik Sommers prezradili, že sa mal v pokračovaní objaviť aj Donald Glover a jeho postava Aarona Davisa, ktorú sme mohli vidieť už v Homecomingu. Jeho prítomnosť by sa však nehodila do príbehu Far From Home, a tak z nápadu nakoniec upustili.

 

Raňajky

 

Spevák Harry Styles sa asi objaví v Malej morskej víle

 

Harry Styles si po Nolanovom Dunkirku pravdepodobne zahrá v disneyovke The Little Mermaid, a to postavu princa Erica. Snímku zrežíruje Rob Marshall (Chicago, Memoirs of a Geisha) a pre viac informácií klikaj sem.

 

Deadpoola 3 sa možno nedočkáme aj napriek množstvu nápadov režiséra dvojky. Disney stále nevie, čo bude s X-Men od Foxu

 

Budúcnosť tretieho Deadpoola je aj naďalej nejasná

 

Režisér David Leitch (John Wick, Deadpool 2) uviedol, že stále nevie, či natočí tretieho Deadpoola. Disney podľa neho ešte musí premyslieť množstvo vecí ohľadom mutantov v MCU, no ak by ho kontaktovali s ponukou film natočiť, rozhodne by do toho išiel. Taktiež dodal, že má v hlave pripravených veľa nápadov. Možno sa niečo nové dozvieme už na blížiacom sa Comic-Cone v San Diegu. Šanca je ale malá.

 

Deadpool 3 stále nie je istý. Režisér dvojky má však v hlave množstvo nápadov a film by rád natočil

Ohodnoť článok
5
Zdroj: screencrush.com, comingsoon.net, comingsoon.net, movieweb.com, collider.com