Hollywood Reporter informuje, že Taika Waititi napíše a zrežíruje štvrtý diel Thora. MCU tak čaká prvý hrdina, ktorý dostane viac ako samostatnú trilógiu. Pre Chrisa Hemswortha ide o životnú rolu, ktorú si pod Waititim začal znova užívať, a rád sa tak k nej vráti. Sám Waititi si prácu na marvelovke pochvaľoval a dúfal, že sa do MCU vráti. 

Takto sa jeho sen plní, kedže Warner odsúva live-action remake legendárnej Akiry na neurčito. Waititi nedokázal ako režisér nájsť na svoje roly vhodné herecké obsadenie. Natáčanie oboch filmoch sa začalo prelínať, a tak si Waititi vybral pokračovanie Thor: Ragnarok. O snímke zatiaľ nič iné nevieme, v každom prípade asi dorazí skôr než neskôr. Málokto čakal, že príde v najbližších troch rokoch. Marvel zrejme s plánom 4. Fázy (odhaliť by ju mali tento víkend na Comic-Cone) zaskočí všetkých fanúšikov. 

 

Čo sa Akiry týka, Warneri by radi videli Taiku na režisérskom kresle aj naďalej a sú ochotní počkať, až dokončí štvrtého Thora. Akira mala pôvodne ísť do kín 21. mája 2021, takto sa však oneskorí najmenej o dva roky. Isté však je, že Waititi má v Hollywoode plno práce a rozhodne sa nemôže sťažovať na nedostatok možností. Najbližšie nás od neho koncom tohto roka čaká satira na Hitlera vo filme JoJo Rabbit (jednu z hlavných rol si zahrala aj Scarlett Johansson). 

 

Ohodnoť článok
8
Zdroj: hollywoodreporter.com