Máme tu ďalší prehľad noviniek zo sveta filmu a seriálu. Aj dnes sa v našej pravidelnej rubrike Raňajky s Filmkultom dozvieš všetky podstatné informácie z posledných dní.

 

Čo chystá režisér Prekliateho dedičstva a Midsommar?

 

Režisér Ari Aster (Hereditary, Midsommar) prezradil, akými témami by sa chcel zaoberať vo svojich ďalších projektoch. Jeho nasledujúcim filmom by teda mohla byť buď divná hrôzostrašná komédia, alebo akási veľká a chorá domáca melodráma. Rozhodne sa chce ale aj naďalej venovať hororom.

 

Raňajky

 

Gemma Arterton a Elizabeth Debicki sa do seba zamilujú v skutočnom príbehu

 

Spoločnosť IFC Films zverejnila oficiálny trailer pre životopisnú drámu Vita & Virginia. Tá sa bude odohrávať v bohémskej anglickej spoločnosti 20. rokov minulého storočia a vyrozpráva skutočný príbeh milostnej aféry dvoch známych spisovateliek, Vity Sackville-West (Gemma Arterton) a Virginie Woolf (Elizabeth Debicki). Za réžiou stojí Chanya Button (Burn Burn Burn) a premiéra v Anglicku prebehla 5. júla (červenec) 2019.

 

 

Rob Zombie láka na záver svojej trilógie novým trailerom

 

Spoločnosti Lionsgate a Saban Films zverejnili prvú plnohodnotnú ukážku z hororu 3 From Hell, ktorý bude pokračovaním snímok House of 1000 Corpses a The Devil’s Rejects. Vo filme sa vráti rodinka šialencov, ktorá bola na konci druhého filmu zastrelená iba zdanlivo. Všetci nakoniec prežili a skončili v nemocnici. O scenár spoločne s réžiou sa postaral Rob Zombie (Halloween z roku 2007 a jeho pokračovanie z roku 2009) a americká premiéra je naplánovaná na 16. septembra (září) 2019.

 

 

Crossover Shazama a Black Adama tak skoro neuvidíme

 

Predstaviteľ Shazama Zachary Levi prezradil, že crossoveru Shazama s Black Adamom sa tak skoro nedočkáme. Black Adam najprv dostane svoj vlastný film, takže až potom by o tom mohli začať uvažovať. Levi si myslí, že by sa mali stretnúť napríklad v treťom Shazamovi, ak vôbec vznikne. Black Adam je totiž Shazamov úhlavný nepriateľ, takže ak by k spoločnému filmu došlo, musí ísť o finálny súboj. A to by bolo podľa Leviho v druhom Shazamovi príliš skoro.

 

Raňajky

Ohodnoť článok
3
Zdroj: indiewire.com, comingsoon.net, comingsoon.net, collider.com