Prvej oficiálnej ukážky z očakávaného pokračovania hororu It sme sa dočkali ešte začiatkom mája, pričom sme si ju následne aj rozobrali v obsiahlejšom článku. No kedže sa premiéra It: Chapter Two už pomaličky blíži, bolo skutočne iba otázkou času, kedy uvidíme aj plnohodnotný trailer nabitý ďalšími novými zábermi.

 

 

A kedy by bol na to vhodnejší priestor, keď nie práve na momentálne prebiehajúcom a ostro sledovanom Comic-Cone v San Diegu? Presne to si asi povedali aj samotní tvorcovia, keďže sme sa dnes skutočne dočkali celkom novej ukážky. Tá je podľa predpokladov nabitá mnohými doposiaľ nevideným momentmi, o čom sa môžeš presvedčiť hneď pod týmto odsekom.

 

 

 

Od udalostí z prvého filmu ubehlo už 27 rokov, a tak je jasné, že nám hlavné postavy museli dospieť. V It: Chapter Two sa síce ukážu aj detskí predstavitelia ústredných hrdinov, no prvé husle budú hrať bezpochyby práve dospeláci. Rozhodne sa však poriadne zapotia, keďže sa v mestečku Derry opäť raz preberie zlo v podobe strašidelného klauna Pennywisea

 

A že našich dospelákov poriadne potrápi, o tom nás presvedčil aj najnovší trailer. Ten totiž po niekoľkých úvodných sekundách a krátkych prestrihoch medzi detskými a dospelými postavami rozpútal lákavé hororové divadlo, ktorého súčasťou budú aj strašidelné vízie členov The Losers' Club. Čo je však azda najdôležitejšie, ukážka zatiaľ srší rovnako skvelou atmosférou, akou disponoval aj prvý film. Dúfame teda, že si pre nás režisér jednotky aj tentokrát pripravil skvelý filmový zážitok. Zatiaľ tomu všetko nasvedčuje.

 

Za réžiou stojí Andy Muschietti (It, Mama), o scenár sa postaral Gary Dauberman (It, Annabelle: Creation) a čo sa týka obsadenia, uvidíme hercov, ako James McAvoy, Jessica Chastain, Bill Hader, Jay Ryan, Isaiah Mustafa, James Ranson, Andy Bean, Jaeden Martell, Jeremy Ray Taylor, Sophia Lillis, Finn Wolfhard, Chosen Jacobs, Jack Dylan Grazer či Wyatt Oleff. Premiéra snímky je u nás naplánovaná na 5. septembra (září) 2019 a pre viac informácií klikaj sem.

 

Klaun Pennywise šíri strach a plánuje brutálnu pomstu. Horor It 2 bude poriadne desivý aj krvavý

Ohodnoť článok
6
Zdroj: bloody-disgusting.com