David Fincher už v minulosti prehlásil, že sa druhá séria časovo presunie do obdobia, kedy začnú byť sérioví vrahovia témou každodennej konverzácie. Dovtedy o nich nikto nemal poňatie.

 

Áno, boli medzi nami a vraždili, no istý čas pomenovanie sériový vrah neexistovalo. O preskúmanie mysle jednotlivých vrahov sa postarali práve agenti FBI zo seriálu Mindhunter, ktorých príbeh bol inšpirovaný skutočnými osobami.

 

 

Konkrétne išlo o agentov menom Holden Ford a Bill Tench. O ich skutočných životoch a taktiež o histórii sériových vrahov, ktorí sa objavili v prvej sérii, si prečítaš v nasledujúcom článku

 

Minulej sérii dozaista kraľoval neľútostný Ed Kemper, ktorý už ako tínedžer zavraždil svojich starých rodičov. V nových častiach sa agenti presunú do Atlanty, kde budú riešiť vraždy detí z rokov 1979 až 1981, a preto sa na rozlúštenie prípadu obrátia na najhorších z najhorších.

 

Konkrétne pôjde napríklad o zločincov, ako Charles Manson či David Berkowitz, prezývaný Son of Sam. Fotografie z novej série nájdeš v galérii. Premiéra druhej série nás čaká 16. augusta (srpen) 2019.

 

Zobraziť galériu 7 galeria
Ohodnoť článok
3
Zdroj: indiewire.com