Kedy si prvýkrát počul o sexe? A kedy si skutočne pochopil, čo tento pojem vlastne znamená? Hlavní hrdinovia komédie Good Boys sa začínajú potýkať so svetom, ktorému úplne nerozumejú, ale sú rozhodnutí preskúmať každý detail. Preto sa postupom času dostávajú k pornu, sexuálnym pomôckam svojich rodičov či k špehovaniu susediek.

 

Max, Thor a Lucas majú síce iba 12, no ich dobrodružstvá nebudú rozhodne vhodné pre mladé publikum, o čom sa môžeš presvedčiť aj vďaka nižšie priloženému traileru s množstvom vulgarizmov. Producentom filmu je komediant Seth Rogen, a tak od snímky určite nečakaj žiadnu serióznu zábavu, ale poriadne odviazaný humor.

 

 

Doposiaľ vydané upútavky nás vedeli zdatne pobaviť, no a pokiaľ si tvorcovia neminuli všetky vtipné scény na trailery, mohlo by ísť o celkom zábavný zážitok. Priemerný rating kritikov na Roten Tomattoes s hodnotením 6.91/10 zatiaľ snímku označuje za mierne nadpriemernú, a to nám pri podobnej komediálnej šialenosti stačí.

 

Film režírovala dvojica Lee Eisenberg a Gene Stupnitsky (scenár The Office) a troch hrdinov stvárnili Jacob Tremblay, Brady Noon a Keith L. Williams. Americká premiéra Good Boys je naplánovaná na 16. augusta (srpen) 2019. Viac sa o filme dočítaš v tomto vlákne.

Ohodnoť článok
7