Zo seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. sa stal v priebehu rokov už tradičný a fanúšikmi obľúbený zástupca televíznych komiksoviek. Nič však netrvá večne, čo sa potvrdilo aj na momentálne prebiehajúcom Comic-Cone v San Diegu. V priebehu panelu seriálu bolo totiž oficiálne oznámené, že seriál na stanici ABC skončí svojou siedmou sériou.

 

Budúci rok v lete tak uvidíme Agentov poslednýkrát, a to v podobe 13 epizód siedmej série. Vráťme sa však späť do súčasnosti, pretože tá v poradí šiesta stále neskončila. Divákov totiž čakajú ešte štyri epizódy, na ktoré láka najnovší trailer z Comic-Conu. Ukážka začína tým, ako May (Ming-Na Wen) popraví Sargea, no to iba uvoľní plný rozsah jeho schopností.

 

Členova tímu si tak následne uvedomia, že budú musieť zabudnúť na snahu priviesť Coulsona (Clark Gregg) späť a radšej by sa mali pripraviť na zasadenie úderu, z ktorého sa už nepriateľ nespamätá. Inak by mohlo dôjsť ku koncu sveta. Posledné sekundy ukážky nám ale dávajú jasne najavo, že by tu ešte predsa len mohlo byť niečo z bývalého riaditeľa S.H.I.E.L.D.u. Ten evidentne rozpoznal Quake (Chloe Bennet) a vyzval ju, aby ho zabila.

 

Ohodnoť článok
8
Zdroj: comingsoon.net, comicbookmovie.com