Matt Groening nepriamo potvrdil, že The Simpsons Movie 2 naozaj vznikne, píše MovieWeb. To sú v súčasnosti jediné informácie, ktoré máme, no pokiaľ si aj po stovkách epizód seriálu o žltej rodinke na Simpsonovcov stále nezavrel, z celovečeráku máš určite radosť.

 

Groening povedal, že keďže bolo 21st Century Fox kúpené Disney, pochopiteľne budú chcieť vyťažiť niečo aj z ich najikonickejšieho seriálu, čo okrem nových epizód znamená aj ďalší film.

 


Tvorca Simpsonovcov to oznámil na Comic-Cone v San Diegu: „Nepochybujem o tom, že tu čoskoro bude ďalší film o Simpsonovcoch, a to čoskoro. Myslím si, že Disney chce niečo za svoje peniaze.“

 

Matt Groening potvrdil druhý film o Simpsonovcoch

 

Na podrobnejšie informácie si však budeme musieť ešte počkať, nič konkrétne totiž zatiaľ nevieme a pokojne to môže byť tak, že je film už dávno vo výrobe a Groening ho takýmto spôsobom teasuje.

 

Tvorca si pritom uvedomuje, že prvý film bol prakticky katastrofou. Popri práci na bežných epizódach na ňom makali tí istí ľudia a popularite seriálu uškodil, nie prospel. Ani doteraz sa im vraj nepodarilo odstrániť všetky negatívne následky.

Ohodnoť článok
34
Zdroj: movieweb.com