Budúci týždeň vychádza Endgame na digitálnych nosičoch, zatiaľ čo tie fyzické budú nasledovať týždeň po tom. Dočkáme sa množstva bonusov, 6 vystrihnutých scén, rozhovorov s tvorcami a podobne. Jedna z vystrihnutých scén sa dostala na internet, bohužiaľ, vo veľmi nízkej kvalite. 

 

Vidíme v nej už mŕtveho Tonyho Starka obklopeného priateľmi a ostatnými hrdinami. Táto scénka už vo filme nebola. Režiséri sa s Tonym nechceli lúčiť na dvakrát (keďže sme videli aj jeho pohreb, ktorý sa im z emocionálneho hľadiska pozdával viac). V každom prípade, scénka ukazuje, ako Hawkeye pokľakol ako prvý a uctil si tým svojho priateľa a dlhoročného Avengera.

 

 

Nasledoval úplne každý v okolí (tak trochu som sa bál, že Brie Larson a jej Captain Marvel nebudú ochotné), čo vytvorilo dojemnú scénku. Prispieva k nej aj pohľad na Strangea, ktorý od začiatku vedel, že Tonyho pripraví o všetko (aj keď za to samozrejme nemôže).

 

Okrem toho vidíme aj Gamoru z roku 2014, ktorá scénu opustila a zrejme sa na istý čas vzdiali. Treba si uvedomiť, že všetko, čo táto postava zažila už od prvého Guardians of the Galaxy filmu, táto Gamora maximálne tak počula. Je zmätená a nepozná svet okolo seba. Nakoniec, presunula sa v čase o 9 rokov. Podstatné je, že prežila a v trojke ju bude zrejme Star-Lord a spol. hľadať. 

 

 

 

Ohodnoť článok
51
Zdroj: twitter.com