Tvorcovia Avengers: Endgame nám sľubovali, že pár vystrihnutých scén sa predsa len nájde. Natočili všetko, čo potrebovali a viac ako 95% z toho aj využili. Na digitálnych a fyzických nosičoch sme sa teda mali dočkať 6 vystrihnutých scén, bonusov s režisérmi a tvorcami a taktiež pocty Stanovi Leemu a jeho cameám.

Digitálne nosiče sú už v predaji, a tak sa na postupne všetko začína dostávať na internet. už teraz máme na youtube viac ako 9 minút z doteraz nevidených záberov. Hoci v prípade Hulkovej scény a Leeovej pocty hovoríme o camripe z videa, zvyšok vystrihnutých scén je už v o čosi lepšej kvalite (aj keď stále veľmi nedostatočnej). 

 

 

Nakoniec je tých scén 7. Máme tu krátky rozhovor Tonyho s Pepper, ďalšiu výmenu slov medzi Tonym a jeho otcom, Tonyho, ktorému dôjde trpezlivosť s Rocketom, Hulka v úlohe záchranára tesne pred stretnutím s bývalými kolegami, Thora v Asgarde, uctenie si Tonyho obety (ktoré sme videli ako prvú vystrihnutú scénu) a nakoniec tu máme Rhodeyho, ktorý si doberá Capa. Veľká škoda, že scéna skončilo v tomto momente. Celkom by nás zaujímala odpoveď na otázku, prečo Steve tesne pred nárazom do ľadu z lietadla nevyskočil. 

 

 

Ohodnoť článok
12