Lupita Nyong’o získala za svoju rolu v dráme 12 rokov otrokom (2013) Oscara. V úspešnej komiksovke Black Panther stvárnila postavu Nakie, v novom horore Us bojovala proti hrozivému negatívnemu odrazu svojho ja, no a v hororvej komédii Little Monsters bude mordovať armádu zombíkov.

 

Milovníci zombie filmov sa tak popri pokračovaní akčného Zombielandu Woodym Harrelsonom môžu tešiť na ďalšiu nádielku rozstrieľaných či skonzumovaných mozgov. A i keď sme podobný námet videli skutočne mnohokrát, neexistuje dôvod na to, prečo by nás nemohol pobaviť aj teraz. Upútavka má skrátka čosi do seba. Niekoľko trefných vtipov, litre krvi a skvelá Lupita Nyong’o? Môže byť.

 

 

Nyong’o si v snímke zahrá učiteľku malých detí menom Caroline, ktoré budú ohrozovať nemŕtvi túžiaci po várke čerstvých mozgov. Aby ochránila životy svojich žiakov a taktiež ich psychické zdravie, nahovorí im, že nič z toho, čo vidia, nie je reálne. S hraním veselých piesní na ukulele a so sekerou sa teda snaží prebojovať cez armádu zla.

 

Little Monster premiéroval na slávnom Sundance Film Festival a premiéry vo Veľkej Británii sa dočká 15. novembra (listopad) 2019. Snímku režíroval menej známy Abe Forsythe, ktorý v roku 2016 natočil komédiu Down Under (Australský testosteron).

 

Little Monsters

Ohodnoť článok
1
Zdroj: collider.com