FoxNews a ďalšie zahraničné médiá stihol zaujať fotografický záber z londýnskej premiéry Tarantinovej novinky Vtedy v Hollywoode (Once Upon a Time in Hollywood), na ktorom sa Lena Dunham snažila pobozkať hviezdneho Brada Pitta.

 

33-ročná Dunham, známa napríklad zo seriálu Girls, sa už v minulosti priznala k tomu, že sa so slávnym Pittom snažila pri natáčaní flirtovať, čo potvrdila aj svojím statusom na Twitteri.

 

 

Záujem bol však v tomto prípade zjavne iba jednostranný, a preto zrejme vznikla spomínaná fotografia, pri ktorej sa Dunham snaží pobozkať Pitta bez akejkoľvek odozvyNiektorí užívatelia stihli taktiež na sociálnych sieťach poznamenať, že keby bola situácia opačná, podobné konanie by mohlo byť označené za obťažovanie.

 

Tarantinovemu najnovšiemu prírastku, kde Pitt stvárňuje jednu z hlavných postáv, sa po finančnej stránke zatiaľ mimoriadne darí. Ako sme ťa nedávno informovali, Vtedy v Hollywoode sa stal najúspešnejším Tarantinovým filmom počas premiérového víkendu. Slovenskej a českej premiéry sa dočkáme 15. augusta 2019. Viac sa o filme dočítaš tu.

 

Pokus o neúspešné flirtovanie s Bradom Pittom na premiére Vtedy v Hollywoode bol zvečnený na fotografii

Ohodnoť článok
3