Máme tu ďalší prehľad noviniek zo sveta filmu a seriálu. Aj dnes sa v našej pravidelnej rubrike Raňajky s Filmkultom dozvieš všetky podstatné informácie z posledných dní.

 

Režisér Happy Death Day chystá ďalší horor

 

Režisérovi Christopherovi Landonovi (Happy Death Day) bol v štúdiu Blumhouse (Get Out, Split) zverený ďalší hororový film. Landon projekt napíše aj zrežíruje a s natáčaním by sa malo začať v Atlante už tento rok v októbri (říjen). Detaily príbehu zatiaľ ostávajú zahalené, no povráva sa, že by sa mal zamerať na vražedné besnenie v malom mestečku.

 

Raňajky sobota

 

V It 2 budú detskí herci digitálne omladení

 

Režisér Andy Muschietti prezradil, že v pokračovaní hororu It budú mladí herci omladení prostredníctvom digitálnych efektov. A hoci od prvého filmu niektorí z nich zostarli iba trochu, tvorcovia sa kvôli flashbackovým scénam aj tak rozhodli detských hercov omladiť. Snímka vstúpi do našich kín 5. septembra (září) 2019 a pokiaľ sa o nej chceš dozvedieť viac, klikaj sem.

 

 

Nicolas Cage a Laurence Fishburne pracujú pre drogový kartel

 

Spoločnosť Patriot Pictures zverejnila nový trailer pre krimi thriller Running with the Devil. Nicolas Cage a Laurence Fishburne si v ňom zahrajú dvojicu najdôveryhodnejších partnerov šéfa drogového kartelu, ktorí majú za úlohu zistiť, prečo miznú zásielky kokaínu. Za réžiou aj scenárom stojí Jason Cabell (Smoke Filled Lungs) a americká premiéra je naplánovaná na 13. septembra (září) 2019.

 

 

Wesley Snipes si zahrá v Ceste do Ameriky 2

 

V pokračovaní komédie Coming to America, ktoré by sa malo natáčať už túto jeseň, si zahrá aj Wesley Snipes. Príbeh sa bude odohrávať 30 rokov po jednotke a princ Akeem (Eddie Murphy) sa opäť vydá do Ameriky, aby našiel strateného syna. Viac sa dozvieš tu.

 

Raňajky sobota

 

Tvorcovia Game of Thrones budú pracovať pre Netflix

 

Tvorcovia Game of Thrones David Benioff a D. B. Weiss podpísali obrovskú dohodu s Netflixom, pre ktorý budú vytvárať nielen seriály, ale aj filmy. Vraj ide o jednu z najväčších spoluprác, aké streamovací gigant podpísal, pričom sa hovorí o sume vo výške 200 miliónov dolárov.

 

Ohodnoť článok
5
Zdroj: movieweb.com, collider.com, screencrush.com, screencrush.com, comingsoon.net