Eddie Murphy je už viac-menej na dôchodku. Už roky čaká na dobrý scenár pre Policajta z Beverly Hills 4, no a s výnimkou Mr. Church nebol v žiadnom filme už 7 rokov (a aj ten Church v našich kinách nebol). Diváci si tak nejako zvykli, že už ho na obrazovkách nevídať, a preto poteší, že sa Netflix rozhodol zmeniť to. 

 

 

Vydal totiž trailer pre Dolemite is My Name. Pôjde o biografiu Rudy Ray Moorea, Blaxploitation hviezdy Hollywoodu 70. rokov. Dolemite je Rudyho výtvor ešte zo začiatkov jeho komediálnej kariéry, z ktorého sa rozhodol vytvoriť filmovú persónu hneď v troch počinoch. Film od Netflixu ukazuje v prvom traileri množstvo z jeho osobnosti, ako aj vedľajších postáv a danej doby a rozhodne pôsobí ako veľmi zaujímavý projekt. 

 

Okrem Eddieho Murpyho uvidíme naozaj silné herecké zoskupenie. Reč je o hercov, ako: Keegan-Michael Key, Mike Epps, Craig Robinson, Tituss Burgess, Da’Vine Joy Randolph, Kodi Smit-Mcphee, Snoop Dogg, Ron Cephas Jones, Barry Shabaka Henley, Tip ‘TI’ Harris, Luenell, Tasha Smith či Wesley Snipes. Režíroval Craig Brewer (Hustle & Flow) a o scenár sa postarali nemenej šikovní Scott Alexander a Larry Karaszewski (The People vs. O.J. Simpson). Snímka by sa na Netflix mala dostať niekedy na jeseň tohto roku.

 

Eddie Murphy sa vracia v černošskej komédii so Snoop Doggom a Wesleym Snipesom

Ohodnoť článok
0
Foto: Netflix