V 1. sérii The Boys sme videli množstvo R-kových scén. Či už išlo o momenty plné krvi, tvrdé nadávanie, nahotu či priamo sexuálne scény (ako zmenšenie ala Ant-Man a následný skok do vagíny. Videli sme aj množstvo úmrtí, nechutných smrtí. Amazon tvorcom bez problémom všetko dovolil, no natočená bola jedna scéna, pri ktorej si povedali, že neprejde v žiadnom prípade. 

 

 

Prezradil nám to showrunner Eric Kripke:

Bola tam JEDNA SCÉNA, na ktorú Amazon povedal FUCK NO, musíte ju vystrihnúť. Vzhľadom na to všetko, čo v seriáli máme, som nechápal, prečo musíme vystrihnúť práve toto. V každom prípade, Homelander sa mal po stretnutí so Stillwellovou v 2. epizóde postaviť na Chrysler Building. Následne si mal dať dole nohavice a začať masturbovať so slovami, že si môže robiť čokoľvek chce, až kým to celé nevyvrcholilo orgazmom ponad celý New York City. 

 

Škoda, že sa táto scéna nedostala do finálneho strihu. Skvele by dokresľovala Homelanderov charakter. A podobne ako showrunner Kripke, ani my nechápeme, prečo bola vystrihnutá táto, no rozpučenie hlavy vagínou ostalo.

 

Ohodnoť článok
7
Zdroj: cinemablend.com