Všetko to začalo nahrávkami na kazetách, ktorými sympatická Hannah Baker (Katherine Langford) objasňovalo dôvody spáchania samovraždy. Prvá séria divákom ukázala, že krívd voči Hannah bolo skutočne veľa, ale za pomyselný klinček do truhly môžeme jednoznačne označiť jej znásilnenie.

 

K tomuto aktu sa vracia práve tretia séria. Bryce Walker, arogantný študent miestnej strednej školy Liberty High, ktorý sexuálne zneužil Hannah, je po smrti. A fanúšikovia 13 Reasons Why vedia, že v príbehu by sme mohli hneď niekoľko osôb označiť za potenciálnych vrahov.

 

 

Najnovšia upútavka k 3. sérii mimo iného naznačuje, že za zabitím Brycea môže stáť Clay. Práve on totiž Hannah nestihol povedať, aké city k nej dlhý čas prechovával. Mŕtva hrdinka prvej série však, ako iste vieš, nebola Bryceovou jedinou obeťou.

 

Otázkou zostáva, či seriál nemal svoju púť ukončiť už po prvej sérii, ktorú sme ešte na Filmkulte hodnotili pomerne pozitívne. V druhej sérii bol podľa nášho redaktora citeľný pokles kvality, a preto od prichádzajúcich epizód nečakáme žiaden zázrak. V tom lepšom prípade náš však môžu aspoň príjemne a hlavne nečakane prekvapiť. Novú sériu Netflix vypustí 23. augusta (srpen) 2019. Dáš jej šancu?

Budeš sledovať 3. sériu 13 Reasons Why?
Po 1. sérii už seriál nesledujem
39 hlasov
Po 2. sérii už seriál nesledujem
13 hlasov
Áno, plánujem seriál pozerať aj naďalej
283 hlasov
Videl som iba niekoľko epizód
10 hlasov
Seriál som nikdy nevidel
22 hlasov
Ohodnoť článok
2