Aj dnes sa hlásime s našou pravidelnou rubrikou Raňajky s Filmkultom, ktorá ťa znova oboznámi s tými najzaujímavejšími novinkami zo sveta filmu a seriálu.

 

Nový RoboCop je bez režiséra

 

Neill Blomkamp (District 9, Elysium) už viac nie je režisérom nového RoboCopa, ktorý nesie názov RoboCop Returns. Blomkamp na Twitteri vysvetlil, že momentálne natáča hororový thriller a štúdio MGM nechce s RoboCopom čakať. Dodal tiež, že sa teší na to, keď film uvidí ako divák. Meno jeho náhrady na poste režiséra zatiaľ nepoznáme.

 

 

Ako by vyzeralo spojenie komédií Swiss Army Man a Dumb and Dumber?

 

Štúdio A24 zverejnilo nový trailer pre čiernu komédiu The Death of Dick Long. Tá sa zameria na dvoch hlúpych kamarátov, ktorí sa snažia zakryť príčinu smrti tretieho člena ich partie. Za réžiou stojí Daniel Scheinert (Swiss Army Man) a americká premiéra je naplánovaná na 27. septembra (září) 2019.

 

 

The Babysitter od Netflixu dostane pokračovanie

 

Netflix si objednal pokračovanie hororovej komédie The Babysitter z roku 2017. Tá síce nedokázala pozbierať jednoznačne nadšené reakcie, no pre streamovacieho giganta to bol dozaista hit. Do režisérskeho kresla by sa mal opäť vrátiť McG (Terminator Salvation, This Means War), za scenárom stojí Dan Lagana (American Vandal, Zach Stone is Gonna Be Famous) a natáčanie by malo začať už tento rok v októbri (říjen).

 

 

Steven Spielberg pracuje na interaktívnom horore

 

Režisér Alexandre Aja (The Hills Have Eyes, Horns, Crawl) by mal pre Spielbergovu spoločnosť Amblin Partners natočiť interaktívny horor v prostredí strašidelného domu. Diváci budú môcť pomocou aplikácií v telefónoch rozhodovať a kľúčových bodoch rozprávania a ovplyvňovať tak samotný príbeh. Nápad pochádza z hláv tvorcov seriálu The Haunting of Hill House Jeffa Howarda a Mikea Flanagana, pričom Howard spoločne AjomNickom Simonom (The Girl in the Photographs) napíše scenár.

 

Raňajky

Ohodnoť článok
0
Zdroj: comingsoon.net, comingsoon.net, comingsoon.net, indiewire.com