Zrejme posledný Rambo s príznačným podtitulom Last Blood dokazuje, že ani v 73 rokoch nedaruje svojim protivníkom nič zadarmo. Nebojácny John sa v novej časti presúva do Mexika, kde sa stretáva s vnučkou svojej priateľky Mary, o ktorej hovorí ako o vlastnej rodine.

 

Keď sa nevinné dievča dostane do pazúrov mexického kartelu, dobre vycvičený bojovník neváha a púšťa sa do ďalšej napínavej akcie. A áno, aj tentokrát potečie krv prúdom a končatiny budú poletovať okolím. Okrem toho sa však náš hrdina pobije s post-traumatickou stresovou poruchou.

 

 

S Rambom sme sa naposledy stretli v roku 2008 (réžia Sylvester Stallone). Už vtedy nepatril herec medzi najmladších hollywoodskych predstaviteľov, ale dokázal, že na to má.

 

Zhruba o 11 rokov na to bude musieť oprášiť svoje schopnosti, aby zabojoval proti priekupníkom s bielym mäsom. A upútavka hovorí zreteľným jazykom – aj vo svojom vyššom veku všetkých poriadne potrápi.

 

Film režíroval Adrian Grunberg (Get the Gringo) a o scenár sa spolu so Sylvesterom postaral Matt Cirulnick (Absentia). Slovenská a česká premiéra je plánovaná na 19. septembra (září) 2019. Viac sa o filme dočítaš v tomto vlákne.

Ohodnoť článok
5
Zdroj: comingsoon.net