V časoch, kedy sa Sony jednoznačne nepohodlo s Disney/Marvelom, prichádza na scénu so svojimi slovami aj dcéra Stana Leeho. 

 

Marvel a Disney usilujúci sa o kontrolu nad dielom môjho otca musia byť kontrolovaní a vyvážení tými, ktorí okrem profitovania majú pravú úctu pre Stana Leeho a jeho dedičstvo. Či už je to Sony alebo niekto iný, pokračujúci vývoj Stanových postáv a jeho dedičstva si zaslúži viacero náhľadov“ povedala pre TMZ Leeho dcéra.

 

 

Keď môj otec zomrel, nikto z Marvelu či Disney sa so mnou nespojil. Od prvého dňa degradovali prácu môjho otca a jemu či jeho odkazu nikdy nepreukázali žiaden rešpekt alebo slušnosť. V konečnom dôsledku, nikto nemohol s mojím otcom zaobchádzať horšie, ako predstavitelia Marvelu a Disney,“ prehlásila.

 

Z jej slov možno s určitosťou povedať, že ani v najmenšom prípade nepodporuje Disney a Marvel. Podľa posledných informácií malo Disney z konečného zisku zo Spider-Mana získavať 5 %, no v novom návrhu zmluvy žiadali od Sony, aby sa rozdelili 50:50. Viac informácií nájdeš v tomto článku.

 

Ohodnoť článok
14
Zdroj: cnbc.com, tmz.com