Tvorcovia nás dlho naťahovali, chvíľu sme si mysleli, že išlo len o žartík, ale napokon sme sa tento týždeň dočkali oficiálneho oznámenia. Film založený na seriáli Breaking Bad naozaj prichádza a Netflix prezradil, že vo svojej streamovacej knižnici ho uvedie už v októbri, presným dátumom by mal byť 11. október. 

 

Spoločnosť na internet zavesila aj prvý teaser trailer, v ktorom máš za viac ako minútu šancu vidieť, okolo akého príbehu sa snímka bude točiť, upozornilo Coming Soon.

 


Znovu sa v nej objaví Aaron Paul ako Jesse Pinkman, ktorý utečie zo zajatia a bude sa musieť vysporiadať so svojím predchádzajúcim životom. Scenár napísal tvorca pôvodného seriálu Vince Gilligan, takže fanúšikovia sa môžu tešiť na rovnaký štýl rozprávania príbehu ako v piatich sériách jedného z najobľúbenejších seriálov v histórii.


Aaron Paul sa priznal, že pôvodne netušil, ako sa k filmovému prevedeniu seriálu chce postaviť. Keď sa však porozprával s Vincom Gilliganom a ten mu vysvetlil, čo plánuje, rýchlo pochopil, že sa vo filme musí objaviť.

 

Nápad pôvodne prišiel pred dvomi rokmi, keď spolu obaja muži rozprávali o 10. výročí premiéry Breaking Bad. „Na konci konverzácie spomenul, že má nápad, kam by sme seriál mohli posunúť a chcel počuť môj názor. Rýchlo som mu povedal, že by som za ním šiel aj do rozpáleného ohňa,“ nechal sa počuť filmový Jesse Pinkman.

Ohodnoť článok
10
Zdroj: comingsoon.net