Aj dnes sa hlásime s našou pravidelnou rubrikou Raňajky s Filmkultom, ktorá ťa znova oboznámi s tými najzaujímavejšími novinkami zo sveta filmu a seriálu.

 

Komiks Moon Girl and Devil Dinosaur dostane animovaný seriál

 

Štúdio Disney oznámilo, že chystá animovaný komiksový seriál Moon Girl and Devil Dinosaur, ktorý bude vychádzať z rovnomenného komiksu. Príbeh sa zameria na dobrodružstvá 13-ročnej Lunelly Lafayette a jej desaťtonového modelu T-Rexa menom Devil Dinosaur. Projekt si odbije premiéru na Disney Channel.

 

Raňajky

 

Agentov S.H.I.E.L.D. čaká posledná séria

 

Na víkendovej akcii D23 bol okrem iného zverejnený aj trailer pre siedmu a zároveň poslednú sériu Agents of S.H.I.E.L.D. V nej sa podľa všetkého opäť dočkáme návratu organizácie HYDRA. Z hercov sa ukáže napríklad Clark Gregg, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Henry Simmons či Natalia Cordova-Buckley a premiéra je naplánovaná na leto 2020.

 

 

Epizódy seriálov budú na Disney+ vychádzať týždenne

 

Zatiaľ čo Netflix sprístupňuje epizódy svojich seriálov naraz, na streamovacej platforme Disney+ budú podľa TVLine vychádzať jednotlivé diely na týždennej báze. Disney tak chce pravdepodobne docieliť to, aby sa o jeho seriáloch hovorilo hlasnejšie a dlhšie, než ako v prípade projektov, ktoré si divák pozrie v priebehu jedného dňa.

 

Raňajky

 

Nathan Fillion posilní obsadenie The Suicide Squad

 

V komiksovke The Suicide Squad od Jamesa Gunna (Guardians of the Galaxy) si zahrá aj Nathan Fillion (Firefly, Castle). Žiaľ, o jeho postave zatiaľ nevieme nič konkrétne. Pre ďalšie informácie o snímke klikaj sem.

 

Raňajky

 

Falcon s Buckym a WandaVision sa predstavili prvými plagátmi

 

Diváci na D23 si popri mnohých novinkách mohli vychutnať napríklad aj prvé plagáty pre pripravované hrané seriály zo sveta MCU, ako The Falcon and The Winter Soldier či WandaVision. Zaujme tak najmä mierne upravený kostým Sama Wilsona (Anthony Mackie) ktorý sa už pomaly začína blížiť ku Capovým farbám. Obrázok so Scarlet Witch (Elizabeth Olsen) a Visionom (Paul Bettany) potom potvrdzuje zasadenie seriálu aj akýsi charakter sitkomu. Viac sa o seriáloch dozvieš tu a tu.

 

Raňajky

 

Raňajky

Ohodnoť článok
8
Zdroj: collider.com, comingsoon.net, collider.com, comingsoon.net, comicbookmovie.com, comicbookmovie.com