Oscarový Rami Malek (Bohemian Rhapsody) sa vo vianočne ladenom traileri k 4. sérii pripravuje na záver svojej hackerskej revolúcie. V recenzii k predošlej sérii náš kolega z redakcie nešetril chválou a s potešením jej udelil plné hodnotenie, a tak sa už na várku nových epizód spoločne s ním výnimočne tešíme.

 

Elliot Alderson (Rami Malek) sa k divákom podľa upútavky dostane už 6. októbra (říjen) 2019. 4. séria je síce poslednou, ale zároveň aj najdlhšou. Tvorcovia si pre nás tentokrát totiž pripravili až 13 epizód.

 

 

Vo finále bude pokračovať Elliotov boj (i spolupráca) s jeho alter egom menom Mr. Robot (Christian Slater). Ten ho upozorňuje na to, že cesta, ktorou sa Elliot vydal, nemá koniec. Hlavný hrdina si však uvedomuje, že návrat späť je už nemožný. Trailer nás svojou mrazivou atmosférou schladil aj v priebehu teplých letných dní a ukázal nám, že Elliotova cesta bude ešte poriadne náročná.

 

Z menej známeho projektu Mr. Robot sa za krátku dobu stal veľký hit s množstvom verných fanúšikov. Ukončenie seriálu po štyroch sériách preto nemusí potešiť úplne každého, ale je určite lepšie, keď tvorcovia skončia v najlepšom, ako keby mali seriál naťahovať a výrazne znižovať jeho kvalitu (príkladov, ako The Walking Dead či Lost, by sme našli naozaj veľa).

 

Mr. Robot s Ramim Malekom sa blíži do finále a odhaľuje dátum premiéry

Ohodnoť článok
3
Zdroj: hollywoodreporter.com
Foto: USA Network