Máme tu ďalší prehľad noviniek zo sveta filmu a seriálu. Aj dnes sa v našej pravidelnej rubrike Raňajky s Filmkultom dozvieš všetky podstatné informácie z posledných dní.

 

Poznáme príbeh Neviditeľného muža

 

Chystaný horor The Invisible Man od štúdia Blumhouse (Split, Get Out) sa bude sústrediť na Ceciliu Kass (Elisabeth Moss), ženu uväznenú v násilnom vzťahu ovládanom bohatým a geniálnym vedcom. Jedného dňa sa jej však s pomocou sestry (Harriet Dyer), priateľa z detstva (Aldis Hodge) a dcéry (Storm Reid) podarí utiecť.

 

Keď ale Ceciliin ex (Oliver Jackson-Cohen) spácha samovraždu a zanechá jej obrovskú časť svojho majetku, žena začne tušiť, že smrť bola iba podvodom. Po sérii desivých smrteľných náhod sa tak Cecilia zúfalo snaží dokázať, že ju prenasleduje niekto, koho nikto nevidí. Režíruje Leigh Whannell (Upgrade) a premiéry sa dočkáme 28. februára (únor) 2020.

 

Raňajky sobota

 

Sólovku Flasha natočí režisér hororov It

 

Režisér Andy Muschietti (It, It: Chapter Two) potvrdil, že jeho ďalším projektom bude komiksovka The Flash s Ezrom Millerom v hlavnej úlohe. Tá si v priebehu posledných rokov prešla viacerými úpravami príbehu, zmenami na poste režiséra a v neposlednom rade aj odkladmi premiéry. Kvôli Millerovým povinnostiam voči sérii Fantastických zverov však natáčanie Flasha nezačne skôr, než v druhej polovici roku 2020. Pre viac informácií klikaj sem.

 

Raňajky sobota

 

Richard Linklater plánuje svoj ďalší film natáčať 20 rokov

 

Režisér Richard Linklater, ktorý svoju drámu Boyhood z roku 2014 natáčal celých 12 rokov, chystá ďalšiu viacročnú záležitosť. Pôjde o adaptáciu muzikálu Merrily We Roll Along od Stephena Sondheima a príbeh sa zameria na talentovaného skladateľa Franklina Sheparda. Ten sa kvôli produkcii filmov v Los Angeles vzdá života v New Yorku. Dej predlohy sa odohráva v priebehu 20 rokov a Linklater plánuje byť tomuto časovému horizontu verný. Film by tak mal natáčať rovnako dlhú dobu. Hlavné úlohy si strihnú Ben Platt a Beanie Feldstein.

 

Raňajky sobota

Ohodnoť článok
4
Zdroj: comingsoon.net, collider.com, collider.com