Napriek tomu, že Suicide Squad z niektorých strán schytal kritiku, nad skvelým stvárnením Harley Quinn herečkou Margot Robbie protestoval azda len málokto. Práve talentovaná Robbie v snímke s dlhým názvom Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) stvárni bláznivú a krásnu Harley v prvej celovečernej hranej sólovke.

 

Filmári nás doposiaľ nalákali iba krátkym teaserom, a inak tomu nebude ani dnes. Plnohodnotný trailer je stále v nedohľadne, a tak nám musia stačiť aj tieto teaserové zábery v rýchlom strihu, ktoré aspoň ukazujú niektoré postavy v akcii.

 

 

Okrem hviezdy Margot Robbie sa vo filme ukáže Mary Elizabeth Winstead stvárňujúca postavu Huntress a Jurnee Smollett-Bell, ktorá si zahrá Black Canary. Ich protivníkom sa stane jeden z najobľúbenejších predstaviteľov majstrov z Rádu Jedi, a teda charizmatický Ewan McGregor.

 

V Birds of Prey sa ale z Obi-Wana Kenobiho zmení na zloducha menom Black Mask. Ďalej sa môžeš tešiť na hercov a herečky, ako Ella Jay Basco (Cassandra Cain), Rosie Perez (Renee Montoya) či Chris Messina (Victor Zsasz)

 

Film režíruje Cathy Yan (Dead Pigs) a scenár napísala Christina Hodson (Bumblebee). Rozpočet snímky je iba 75 miliónov dolárov, čo znamená, že ide v rámci DC o najlacnejší z projektov. Slovenská a česká premiéra Birds of Prey je plánovaná na 6. februára (únor) 2020. Viac sa o filme dočítaš v tomto vlákne.

 

Ohodnoť článok
9
Zdroj: comicbookmovie.com