Posledný pracovný deň v tomto týždni (ako pre koho) uzatvárame nabitým vydaním Raňajok. Dnes sa dozvieš novinky o Irishmanovi, Tomb Raider 2 či o budúcnosti Brada Pitta.

 

Robert De Niro musel kvôli Irishmanovi zopakovať niektoré repliky z Goodfellas

 

Irishman je nesmierne náročný, drahý a revolučný projekt. Martin Scorsese ho chcel natočiť už viac ako desať rokov, no a konečne sa mu to podarilo. Technológia sa už vyvinula dostatočne aj našiel aj blázna, ktorý mu dá cez 170 miliónov dolárov len na natočenie a dokončenie filmu.

Ešte predtým však musel povolať Roberta De Nira, aby zopakoval niektoré svoje repliky z Goodfellas. Následne ho omladili a porovnali si výslednú prácu z pôvodnými zábermi z Goodfellas (1990). Zistili, že konečne dosiahli vytúžený efekt a následne sa pustili do lobovania u štúdií a natáčania. 

 

 

Brad Pitt bude hrať stále menej a menej

 

Jeden z najlepších hercov posledných desaťročí, Brad Pitt, sa už nepúšťa do takého množstva filmov ako kedysi. 55-ročný herec sa za posledné 4 roky (vrátane tohto) objaví dokopy v 4 filmoch, čo určite nie je veľa. Sám hovorí o tom, že sa chce venovať aj iným veciam a aj keď rozhodne neplánuje ukončiť kariéru, na striebornom plátne ho budeme vídať stále menej a menej. Vzhľadom na úspech novej tarantinovky a Ad Astra sme dúfali, že opak bude pravdou.

 

 

Tomb Raider 2 našiel skvelého režiséra

 

Je ním Ben Wheatley, ktorého bežný divák určite nepozná, no my sme na jeho ďalšie kroky po jeho poslednom počine boli viac než zvedaví. Naposledy totiž natočil skvelé Free Fire s Brie Larson. Vzhľadom na tému Tomb Raider sme si istí, že dvojku dokáže poriadne nakopnúť. Teraz už len dúfať, že všetky akčné sekvencie znova neokopíruje z hier a že nepôjde o slabšiu jednohubku. Premiéra je naplánovaná na 19. marec 2021.

 

Ohodnoť článok
6
Zdroj: indiewire.com, movieweb.com, screencrush.com