Po dlhšom čase ťa vítam späť u našich Raňajkách. Z posledných dní sa nám toho nakopilo viac, tak poďme hneď na novinky.

 

Režisér Sicario 2 natočíl mafiánsku minisériu

 

Roberto Saviano napísal Gomoru, podľa ktorej sa natočil skvelý rovnomenný mafiánsky seriál. Pár epizód si zrežíroval aj Stefano Solima (Sicario 2), takže nie je veľkým prekvapením, že sa pustil do ďalej Savianiho adaptácie. Volá sa ZeroZeroZero a rozpovie ďalší mafiánsky príbeh, tentoraz v 8-dielnej minisérii. Dočkáme sa jej v roku 2020.

 

 

Poznáme dátum premiéry seriálového Watchmen

HBO začne vysielať jeden z najočakávanejších seriálov tohto roka už 20. októbra. Prvá séria pozostáva z 9 epizód, ktoré budú k divákom prichádzať každý týždeň. 

 

 

Robert Pattinson prelomil mlčanie o svojej role v Batmanovi. Radil sa aj s Nolanom

 

Pre magazín Variety sa vyjadril hneď ohľadom niekoľkých tém. O Batsuite:


Okamžite, ako si ho navlečiete, cítite sa veľmi silným. Je to veľmi udivujúce. Je to niečo, do čoho sa dostávate len skutočne ťažko. Takže rituál navliekania si ho je pekne ponižujúci. Je okolo vás 5 ľudí, ktorí sa vás snažia do toho dostať. Akonáhle je to však hotové, vravíte si: Áno, cítim sa silný a drsný, a to aj napriek tomu, že mi niekto stláčal zadok natoľko, aby som sa do toho zmestil.

 

Pattinson natáčal s Christopherom Nolanom spoločný film Tenet. Samozrejme sa ho často na Batmana vypytoval, vrátane toho, ako v kostýme dosiahnuť čo najrozsiahlejší pohyb. Vzhľadom na to, že postavu má typologicky skôr bližšiu k Baleovi, je možné, že si skúšal jeho kostým z Nolanovej trilógie. 

 


Pattinson ďalej prezradil, že Batmana mal rád už ako dieťa. Za túto rolu loboval skutočne dlho, pričom sa neustále dožadoval stretnutia s režisérom Mattom Reevesom. Keď jeho možná účasť na projekte leakla, bol nesmierne naštvaný. On a jeho tím si mysleli, že by sa tím mohli znížiť šance na úspešný zisk role.

 

Robert Pattinson sa o Batmanovi radil s Chrisom Nolanom. Zažartoval aj o tom, ako ho do kostýmu navliekajú 5 ľudia

 

 

Ohodnoť článok
13
Zdroj: comingsoon.net, comingsoon.net, comingsoon.net, variety.com