Síce trochu oneskorene, ale predsa. Aj tento týždeň začíname s Raňajkami s Filmkultom.

 

Nový film Aarona Sorkina má isté financovanie

 

Chystaná politická dráma The Trial of the Chicago 7 od špičkového scenáristu a režiséra Aarona Sorkina (A Few Good Men, Steve Jobs, Molly's Game) vznikne pod Paramountom. Uvidíme ho zrejme budúci rok a zahrajú si v ňom herci, ako Eddie Redmayne, Sacha Baron Cohen, Jonathan Majors, Alex Sharp, Seth Rogen a Joseph Gordon-Levitt. Ohľadom úlohy vo filme údajne rokuje aj Michael Keaton.

 

Príbeh bude vychádzať do skutočných udalostí a zavedie nás do roku 1968, kedy skupina protestujúcich narušila zhromaždenie americkej Demokratickej strany. Výsledkom bol násilný stret s políciou, po ktorom bolo obvinených 8 policajtov a 8 protestujúcich. Dátum natáčania ani premiéry zatiaľ nepoznáme.

 

Spider-Man končí v MCU, ale začína vo filmovom vesmíre od Sony

 

Keďže dohoda je momentálne nereálna, Sony sa hneď začalo zameriavať na svoj filmový vesmír. Ten naštartoval minuloročný úspech Venoma, pričom bude nasledovať Morbius s Jaredom Letom. Okrem toho máme potvrdené, že Sony pripravuje 5-6 seriálov rozširujúcich ich univerzum. 

 

Spider-Man vymieňa MCU za filmový vesmír v Sony. Spojí sa s Venomom, Morbiusom a novými seriálmi

 

Spidey sa teda celkom určite objaví už vo Venomovi 2. Či pôjde o cameo alebo väčšiu úlohu, to momentálne vedia iba papaláši v Sony. Tak či onak, Spidey bude aj naďalej súčasťou filmového vesmíru, akurát už nie toho najcoolovejšieho na svete. Na záver pripájame vtipnú citáciu šéfa Sony, ktorý ma zrejme krátku pamäť.

 

Spider-Man bol v poriadku pred tímovkami, darilo sa mu v nich lepšie, a teraz, keď máme svoj vlastný filmový vesmír, bude sa hrať s inými postavami. Myslím, že sme dostatočne schopní urobiť to, čo musíme.

 

Iko Uwais si zahrá majstra bojových umení v spin-offe pre G. I. Joe

 

Konkrétne ide o rolu Hard Mastera. Ide o majstra hlavnej postavy menom Snake Eyes. Toho si zahrá Henry Golding. Premiéry by sme sa mali dočkať budúci rok.

 

Mr. Robot dostáva ďalší trailer

 

Finálna séria s 13 epizódami začne už 6. októbra. Uži si ďalší trailer.

 

Ohodnoť článok
5
Zdroj: screenrant.com, movieweb.com