Netflix vydal posledný trailer k seriálu Criminal od Netflixu. Už z neho je zjavné, že to nebude typická kriminálka, na akú sme zvyknutí. Táto dvanásťdielna séria vznikla medzinárodnou spoluprácou. Nájdeme v nej hercov zo Spojeného kráľovstva, Španielska, Nemecka, ale aj Francúzska. V seriály sa spojili David Tennant, Hayley Atwell, Florence Kasumba, Sebastian Koch, Nina Hoss, Jérémie Renier a ďalší.

 

Netflix vydal posledný trajler k novému seriálu "Criminal" pred premiérou, jasne vraví, že to bude kriminálka akú zatiaľ nepoznáme

 

Seriál sa dočká premiéry už 20. septembra. Trailer napovedá, že jeho medzinárodné kvality budú hrať dôležitú rolu. Zdá sa, že bude rozdelený na štyri časti (podľa Collideru) práve podľa krajín, ktoré sa zapojili. Z upútavky sa však nedalo zistiť, či sú vyšetrovania v jednotlivých krajinách prepojené.

 

Čiastočne to je kvôli tomu, že sa dej bude odohrávať výhradne vo vyšetrovacích miestnostiach. Je teda ťažké rozoznať, ktorá je v akom štáte. Myslíme si však, že malé klaustrofobické miestnosti budú napätie seriálu iba zvyšovať.

 

 

Ohodnoť článok
3
Zdroj: collider.com