Fantastic Beasts nás v posledných rokoch opätovne vzali do univerza Harryho Pottera, no s ich výslednou kvalitou neboli mnohí diváci príliš spokojní. Azda práve túto časť fanúšikov poteší novinka od We Got This Covered, podľa ktorej Warner Bros. plánuje natočiť nový film s pôvodnou trojicou ústredných hrdinov.

 

Portál vychádza z pomerne dôveryhodných zdrojov, ktoré jej v minulosti prezradili napríklad aj to, že sa Ewan McGregor vráti ako Obi-Wan. Podľa daných informácií by mal príbeh nového Pottera čerpať z divadelnej predlohy od J. K. Rowling s názvom Harry Potter and the Cursed Child (Harry Potter a Prekliate dieťa).

 

 

Nešlo by teda o žiaden prequel typu Fantastic Beasts, ale o priame pokračovanie 7-dielnej filmovej ságy (v podstate 8, ak rátame, že posledná snímka bola rozdelená na dve časti). V prípade, že bude film priamo kopírovať dianie z divadelnej hry, sa nám Harry Potter predstaví ako zamestnanec Ministerstvá mágie, manžel Ginny a otec troch detí.

 

Udalosti sa presunú od porážky temného čarodejníka Voldemorta o celých 19 rokov dopredu. Nostalgicky cítiacich fanúšikov však určite poteší, že sa v divadelnom predstavení taktiež cestovalo v čase, a tak by sme mali vidieť Rokfort v celej jeho pôvodnej kráse.

 

Aj po zničení Voldemorta ale čarodejníckemu svetu hrozí veľké nebezpečenstvo. Upozorňujeme, že zatiaľ o tejto novinke nemáme žiadne potvrdené informácie od štúdia, a tak treba brať celú záležitosť s rezervou.

Uvítal by si filmové spracovanie Harry Potter and the Cursed Child?
Rozhodne áno
7706 hlasov
Dám tomu šancu
1119 hlasov
Nie, stačí mi Fantastic Beasts
216 hlasov
Nie, nemám záujem o žiaden nový film zo sveta Harryho Pottera
345 hlasov
Ohodnoť článok
100
Zdroj: wegotthiscovered.com