Ak si bol medzi tými, ktorí verili, že Disney a Sony sa ešte dokážu dohodnúť, musíme ťa sklamať. Zahoď nádej a v duchu ich preklínaj (alebo len Disney). Šéf Sony podľa Variety otvorene povedal, že Spider-Man má dvere do MCU nateraz uzavreté a s Disney sa nedokázali dohodnúť. 

 

S Kevinom Feigom sme zažili skvelé obdobie s filmami o Spider-Manovi. Skúšali sme to navrhnúť tak, aby to fungovalo... ľudia v Marvel sú perfektní, nesmierne ich rešpektujeme, ale na druhej strane máme rovnakých ľudí aj my. Kevin neurobil všetku prácu. 

 

Prezident a CEO Sony Pictures Tony Vinciquerra tvrdí, že medzi Marvel a Sony nie je žiadna zlá krv. Taktiež povedal, že žijeme dlhý život, a to ako odpoveď na otázku, či sa niekedy Spidey vráti k Marvelu. Sony si jednoznačne necháva pootvorené malé dvierka do budúcnosti, bude to však budúcnosť vzdialená a najbližšie roky zrejme Spideyho v MCU neuvidíme. 

 

K téme sa vyjadrili aj bratia Russovci. Tí vôbec neboli prekvapení, že deal padol. Ako sami hovoria, to, že Spideyho mohli použiť v toľkých filmoch, bol zázrak a doslova by sme mali tancovať a spievať, že sa dve gigantické spoločnosti dokázali udržať na jednej hojdačke vo vyrovnanej hladine tak dlho. Kevin Feige podľa nich robil všetko pre to, aby Spideyho mohli vo svojich plánoch použiť, a zaslúži si za to veľké poďakovanie.

 

Na záver tu máme aj vyjadrenie Toma Hollanda. Samozrejme, to za veľa nestojí, keďže je zmluvne zaviazaný so Sony, a tak povie všetko, čo mu prikážu. No a Sony chce, aby sme vedeli, že Spider-Man je so Sony v dobrých rukách. Teda, to tvrdí Holland. 

Ohodnoť článok
10
Zdroj: indiewire.com, thedailybeast.com