Mladé ročníky na Floride majú o dôvod navyše k tomu, aby rešpektovali svoji rodičov. V opačnom prípade by za nimi mohol prísť klaun, ktorému hovoria Wrinkles. Dokument Wrinkles the Clown sa zameria na fenomén floridského klauna. Jeho slávu malo spustiť video z roku 2014, na ktorom vyliezal spod detskej postele.

 

Podľa popisu pod videom išlo vraj o najatého muža, ktorý bol zaplatený rodičmi za to, aby vystrašil ich potomka. Časom sa medzi ľudí dostalo údajné telefónne číslo klauna, na ktoré sa mnohí odvážili zatelefonovať.

 

 

Magnolia Pictures & Magnet Releasing sa rozhodli posvietiť na, kto sa vlastne skrýva pod maskou Wrinklesa a aký je jeho zámer. Sociálne siete samozrejme medzičasom pohltili ďalšie videá s Wrinklesom, ktoré môžu i nemusia byť autentické.

 

 

Milovníkov hororu zrejme ihneď po zhliadnutí upútavky (tak ako ja) začnú googliť informácie, ktoré by ich mali doviesť k pravej podstate pána za maskou. Tvorcovia teda v tomto bode jasne uspeli, pretože vytvorenie mýtu hrozivej osoby v maske vyvoláva zvedavosť a množstvo otázok. Na tie by nám mal odpovedať dokument, ktorého kino premiéra je v USA plánovaná na 4. októbra (říjen) 2019.

 

Wrinkles the Clown

Ohodnoť článok
4
Zdroj: slashfilm.com