Slovenské televízie len málokedy ponúknu seriály, ktoré nadchnú aj náročnejších divákov. Medzi kvalitnejšie projekty však jednoznačne patrí kriminálka Za sklom. Tá svojim fanúšikom už v októbri tohto roku predstaví 3. sériu. Podľa informácií portálu Mediaboom by sme sa mali miesto klasických 8 častí tešiť na ďalšie dve epizódy navyše.

 

Ako sme už v priebehu minulého roku písali, nová séria bude vychádzať z aktuálneho diania na Slovensku a mimo iného sa zameria aj na vraždu investigatívneho novinára a jeho partnerky. Seriál sa už v minulých sériách neraz inšpiroval skutočnými udalosťami z našej krajiny, ktoré zasadil do fiktívneho seriálového sveta, a inak tomu nebude zjavne ani tentokrát.

 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj),

 

Nové diely opätovne režíroval skúsený Peter Bebjak. Ten sa medzi Slovákmi preslávil napríklad úspešným thrillerom Trhlina či kriminálkou Čiara. V obidvoch menovaných projektoch si zahral Tomáš Maštalír, ktorý spoločne s Jánom Koleníkom tvorí hlavné duo seriálu Za Sklom.

 

Scenár k novej sérii napísala dvojica Valéria Schulczová a Roman Olekšák. Tá za projektom stála aj v prípade predošlých sérií. Ak si bol teda s touto pútavou kriminálkou doposiaľ spokojný, pripravované časti od rovnakých filmárov by ťa nemali sklamať. Viac sa o seriáli dočítaš v tomto vlákne.

 

Ohodnoť článok
2
Zdroj: mediaboom.sk, joj.sk
Foto: TV JOJ