V dnešných Raňajkách si povieme o reštarte Face/Off, Watchmen, Kate Bishop (Hawkeyov nástupca v MCU) a skvelo vyzerajúcej dráme Waves od A24.

 

Vyše 20-ročná klasika Johna Woo dostane remake

 

Nová verzia Tvárou v tvár (Face/Off) sa ale zaobíde bez Cagea a Travoltu. Paramount si bude hľadať nových hercov. Scenár napíše Oren Uziel (The Cloverfield Paradox,Freaks of Nature, 22 Jump Street a nový Sonic).

 

 

Watchmen predstavuje svoj svet, hrdinov a záporákov


Robí tak v novom featurette, ktoré sa zameriava na hlavné postavy a strany nového konfliktu. Ak sa chceš o príbehu a atmosfére seriálu dozvedieť viac, pozeraj na video nižšie. Premiéra prvého dielu sa na HBO uskutoční už 20. októbra.

 

 

Hawkeye predstaví na Disney+ svojho nástupcu. Kto si ho zahrá?

 

Nie je známe, či Jeremy Renner nadobro opustí MCU, no rozhodne dostane po jeho seriáli na Disney+ priestor jeho nástupca. Malo by ísť o Kate Bishop z komiksov, ktorá ho nahradila ako nový Hawkeye. Variety informuje, že táto rola bola ponúknutá na Oscara nominovanej Haille Steinfeld. Naposledy si si ju mohol užiť v Bumblebeem. 

Je teda jasné, že blockbusterom sa nevyhýba. Ak si ju však Marvel bude chcieť poistiť na nejakých 10 rokov, rozhodovanie nebude jednoduché.

 

Kultový akčný thriller Face/Off sa dočká remaku bez Travoltu a Cagea. Vieme aj to, kto si zahrá Hawkeyovho nástupcu v MCU

Distribútor A24 predstavuje ďalšiu skvelo vyzerajúcu drámu

 

Volá sa Waves a zahrajú si v nej Kelvin Harrison Jr., Sterling K. Brown, Lucas Hedges a ďalší. Dej sa zameria na afroamerickú rodinu snažiacu sa dostať z vírov bolesti po strate blízkeho. Viac ti ale napovie trailer. Premiéra sa uskutoční 1. novembra, u nás v kinách však snímku nečakaj.

 

Ohodnoť článok
1
Zdroj: collider.com, collider.com, collider.com