Včerajším večerom sme k tebe prišli s čerstvými informáciami k očakávanej streamovacej službe od Apple s názvom Apple TV Plus. Tá bude oficiálne spustená 1. novembra (listopad) 2019, cenovo ťa vyjde iba na 4,5 € za mesiac a medzi jej prvú vlnu seriálov bude patriť novinka See. Tá sa včera divákov pokúsila zaujať zhruba 2 a pol minútovým trailerom.

 

Vedenie Apple zrejme danému projektu mimoriadne dôveruje, pretože podľa The Wall Street Journal do jednej epizódy See investovali takmer 15 miliónov dolárov, a to sa seriál ešte len rozbieha.

 

Pre porovnanie so slávnym fantasy Game of Thrones, seriál z pera Georgea R. R. Martina obdržal takýto veľký rozpočet na jednu časť až v jeho poslednej sérii. Pokiaľ sa sci-fi novinke s Jasonom Momoom bude dariť, nemôžeme vylúčiť, že sa financovanie ďalších sérií ešte navýši.

 

 

Seriál náš zavedie do obdobia 600 rokov v budúcnosti, kedy ľudstvo kvôli zákernému vírusu prišlo o zrak. Na scéne sa ale objavia deti oplývajúce zrakom. Určitá časť preživšieho obyvateľstva Zeme ich však považuje za predpoveď skazy, a preto sa musí Momoa a jeho skupina postarať o ich ochranu.

 

Oficiálny trailer od Apple si od včerajšej publikácie (v čase písania tohto článku) pozrelo už takmer 2 milióny užívateľov. Približne 17-tisíc ľuďom sa upútavka páčila, ale vyše 2-tisíc divákov dalo traileru palec dole. A čo na novinku s Momoom vravíš ty?

 

Ohodnoť článok
49
Zdroj: theverge.com, wsj.com
Foto: Apple TV Plus