Sólovka Black Widow je plná tajomstiev a zaujímavostí, o ktorých si čosi povieme v iný deň. Dnes sme sa však vďaka Deadline dozvedeli, že Marvel skutočne plánuje využiť fakt, že ide o prequel k Infinity War, a to účasťou iných hrdinov z univerza. Mnohí očakávajú prítomnosť Hawkeya, no o tom sa zatiaľ nediskutovalo. 

 

Podľa všetkého sa ale ukáže Tony Stark ako Iron Man. Robert Downey Jr. už s MCU skončil, keďže jeho Iron Man je mŕtvy, no špekulovalo sa už aj o tom, že sa vráti nahovoriť hlas pre AI, ktorá má zaúčať jeho nástupcu, Ironheart.

 


Avšak, keďže Black Widow je prequel (odohráva sa po Civil War a pred Infinity War), Robert Downey Jr. sa môže vrátiť v klasickej role. Nemalo by však ísť o nič veľké. Skôr rátame s cameom alebo rozšíreným cameom, kedy môže Tony Natashe na chvíľu pomôcť. Nakoniec, práve on ju varoval pred tým, že teraz po nej pôjdu.

 

Bolo to na konci Civil War a až donedávna sme netušili, o čom to hovorí, keďže sa k tomu už žiadna postava nevrátila. Natasha však zažije poriadny kus nebezpečenstva a je možné, že bude potrebovať pomoc. A teraz si predstav Downeyho Iron Mana v nejakom traileri. Už len z toho bude tá miliarda v kinách istá. 

 

Na záver tu pre teba ešte máme zverejnenie alternatívnej potitulkovej scény z prvého Iron Mana (2008). V nej Tonyho navštívil Nick Fury, aby sa spolu porozprávali o Avengers. V alternatívnej verzii ale postava Sama Jacksona spomína Spider-Mana a mutantov. 

 

 

 

Robert Downey Jr. sa údajne vráti ako Iron Man v sólovke Black Widow

Ohodnoť článok
8