S horormi od Stephena Kinga sa za posledné roky roztrhlo vrece. Samotného Kinga to nesmierne teší, keďže si takto viac než slušne zarába. Niektoré z týchto počinov sa vydaria (It, Gerald’s Game, 1922), iné sú zase zbytočné jednohubky (Cell, Pet Semetary...). Ťažko povedať, do ktorej kategórie sa zaradí In the Tall Grass, niečo nám ale hovorí, že veľké šance na tú prvú nemá. 

 

 

Trailer nás oboznamuje s hneď niekoľkými ľuďmi. Všetci sa stratili na poli vo vysokej tráve. Aj napriek tomu, že sa počujú, nie sú schopní nájsť toho druhého. Stratených duší pribúda, pole má svoje vlastné úmysly a zdá sa, že aj rozum. 

 

Snímka je súčasťou októbrovej hororovej vlny na Netflixe. Od septembra do konca októbra spustí množstvo filmov a seriálových zameraných práve na tento žáner. In the Tall Grass natočil Vincenzo Natali (Splice) a herecky sa v ňom predstavia Harrison Gilbertson, Laysia De Oliveria, Avery Whitted, Will Bule Jr., Rachel Wilson a Patrick Wilson (The Conjuring, Aquaman). Film bude na Netflixe dostupný 4. októbra.

 

V novom horore od Stephena Kinga uviaznu ľudia v poli vysokej trávy. Má vlastnú myseľ a nehodlá svojich zajatcov pustiť živých

 

Ohodnoť článok
7
Foto: Netflix